ЗАРОБЛЯЙ ВІДПОЧИВАЮЧИ

УНІКАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ СХІДНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ ПАСАЖИРІВ

Отримай кешбек (%) від загальної суми покупок твоїх пасажирів згідно зазначеного рівня знижок програми лояльності. Довше відпочивай більше заробляй. 

РІВЕНЬ ЗНИЖКИ?

ВСЕ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД СУМИ ВАШОЇ ПОКУПКИ:

ВАМ ЗАРАХУЮТЬ 1% ВІД СУМИ

У ТАКОМУ ВИПАДКУ ВИ ОТРИМАЄТЕ 1,25% ВІД СУМИ ПОКУПКИ

ВЖЕ БІЛЬШЕ. ЧЕКАЙТЕ 1,5% НА ВАШ ОСОБОВИЙ РАХУНОК ВІД СУМИ ПОКУПКИ

ТИ МАЙЖЕ ПЕРЕМОЖЕЦЬ. 1,75% ВІД ТВОЄЇ ПОКУПКИ

ТИ КРУТИЙ ВОДІЙ. ТРИМАЙ 2%

ТИ СПРАВЖНІЙ ЧЕМПІОН. ТРИМАЙ 3%

ТИ У ПЕРЩІЙ ДЕСЯТЦІ. ТВІЙ БОНУС 3%.

ТВОЇ ВИНАГОРОДИ У НАДІЙНИЇ РУКАХ

Перевірити залишок бонусів, переглянути історію покупок та багато іншого можливо зробити у особливому кабінеті.

ПРОПОНУЄМО ЧЕСНІ ЗМАГАННЯ

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА УЧАСТІ У ПРОГРАММІ ЛОЯЛЬНОСТІ «BONUS CLUB»

1.1. Програма лояльності «BONUS CLUB» — комплексна система заходів, що регулює взаємовідносини між Організатором та Учасниками Програми, в рамках якої учасники мають можливість отримувати винагороди на відповідних умовах (далі — Програма).

1.2. «Організатор» Програми — ТОВ «ТПП «Альянс»  (мережа АЗС «Formula 1»). Організатор володіє електронною базою даних, яка зберігає інформацію про Учасників, історію їх покупок в точках продажу.

1.3. «Учасник» Програми — фізичні особи, які беруть участь у Програмі, згідно умов, що встановлює Організатор.

1.4. «Партнер» Програми — юридична особа, яка, відповідно до умов Програми, надає можливість Учасникам отримати винагороди.

1.5. «Картка Учасника» – пластикова картка, яка надає можливість Учаснику накопичувати літри та бонуси  за придбання пального та товарів, та використовувати їх для отримання винагород.

1.6. «Винагорода» — право Учасника на придбання товарів та послуг на АЗК за спеціальною ціною, згідно умов Програми.

1.7. «Рахунок» — сукупність облікових та інформаційних даних в системі Організатора, на яких накопичується та зберігається інформація про кількість накопичених бонусів, а також з якого відбувається списання необхідної кількості бонусів за бажанням Учасника за придбання пального або товарів в мережі АЗК Formula 1.

1.8 Бонуси, які отримує Учасник при виконанні умов Програми. Конвертуються згідно умов Програми.

1.9 код-EAN-13 — штрих код, який є аналогом пластикової і віртуальної карток BONUS CLUB, і розпізнається скануючим обладнанням на АЗК.

2.1. Учасниками Програми є особи, які розраховуються за придбане пальне на АЗК за готівку або банківськими платіжними картками, проживають в Україні, яким виповнилось 18 років та які виявили бажання взяти в неї участь.

2.2. Для участі в Програмі необхідно здійснити покупку пального на АЗК Formula 1 та назвати прізвище, ім’я, по-батькові, а також номер мобільного телефону для активації рахунку Учасника. Після чого на номер мобільного телефону Учасника надходить СМС-повідомлення з відповідним паролем, який необхідно назвати оператору АЗК задля завершення процедури реєстрації. При цьому передача інформації оператору АЗК Партнера щодо прізвища, ім’я, по-батькові, а також номеру мобільного телефону є добровільним волевиявленням фізичної особи, яка повністю ознайомилася з правилами участі у даній Програмі та їй повністю зрозумілі всі її положення, та чим вона  надає дозвіл на обробку її персональних даних задля участі у Програмі. В свою чергу, надання паролю з СМС-повідомлення прирівнюється до проставлення відмітки про надання дозволу на обробку своїх персональних даних задля участі у Програмі. Процедура реєстрації не може бути завершена без надання паролю з СМС-повідомлення, що надходить на відповідний номер телефона, що повідомляє майбутній Учасник Програми. За результатами вищезазначених дій, оператор АЗК  надає карту Учасника.

2.3. Після проведення успішної процедури реєстрації Учаснику надходить СМС-повідомлення із відповідним посиланням на особистий кабінет та паролем для входу до нього, який Учасник взмозі змінити після першого відвідування особистого кабінету.

2.4. Після реєстрації Учасники можуть отримувати SMS-повідомлення на номер мобільного телефону, що був вказаний при реєстрації, з інформацією про акції та спеціальні пропозиції.

2.5. Датою початку участі в Програмі є дата першої транзакції з використанням картки.

2.6. При втраті або пошкодженні картки Учасника необхідно звернутися за телефоном гарячої лінії 098-333-44-77

3.1.  Учасник має можливість накопичувати бонуси, здійснюючи покупки на АЗК за готівку або за допомогою банківських платіжних карток. Зарахування бонусів здійснюється на рахунок Учасника, яку він має надати касиру на АЗК в момент оплати. Кількість бонусів, яка зараховується на рахунок Учасника, визначається умовами Програми.

3.2.  Бонуси зараховуються за кожну гривню, яку витрачає Учасник, купуючи пальне або товари в магазині на АЗК Formula 1 з використанням картки «BONUS CLUB» але тільки за умови, якщо сума чеку перевищує 1 гривню. Якщо сума чеку менша 1 гривні, бонуси не нараховуються.

3.3.  Нарахування бонусів по дисконтним акціям та програмам визначається виключно офіційними правилами (або іншими регламентними документами) цих програмам / акцій. Бонуси не зараховуються за купівлю підакцизних товарів, окремих товарів, послуг, перелік яких встановлює Організатор.

3.4. Бонуси стають доступними для використання Учасником впродовж однієї доби після зарахування.

3.5. Бонуси не є засобом платежу і можуть використовуватись Учасником тільки для отримання винагороди – права придбання товару або послуги в точці продажу за спеціальною ціною, згідно умов Програми. Для використання накопичених бонусів Учасник повинен звернутись до оператора АЗК, на яку поширюється дія Програми.

3.6. Кількість бонусів, що може бути використана Учасником для обміну на винагороду, повинна бути достатньою для такого отримання – еквівалентно вартості винагороди. Максимальна кількість бонусів, що може бути списана з рахунку Учасника протягом календарної доби — 1000 гривень. 

3.7. Використовувати бонуси можуть лише зареєстровані Учасники.

3.8. Бонуси не зараховуються за покупки, здійснені з використанням бонусів.

3.9. При поверненні товару, за покупку якого Учаснику були зараховані бонуси, кількість бонусів, яка була зарахована списується з рахунку Учасника. При поверненні товару, придбаного за спеціальною ціною і за право покупки якого з картки Учасника були списані бонуси, кількість бонусів, яка була списана повертається на рахунок Учасника.

4.1. Учасник, надаючи дані під час реєстрації у Програмі, підтверджує, що йому виповнилось 18 років, він ознайомлений та погоджується з правилами Програми і дає згоду на внесення його персональних даних до електронної бази даних, що належить Організатору.

4.2. Учасник несе відповідальність за достовірність наданих даних, а також своєчасне інформування про зміну свого телефонного номеру та інших даних.

4.3. Про кількість накопичених літрів та бонусів Учасник може дізнатися, звернувшись до оператора АЗК, за телефоном гарячої лінії: 098 33 44 77 або за допомогою сайту sggroup.com.ua та мобільного додатку.

4.4. Зареєстрований Учасник має право звернутись з проханням заблокувати свою картку.

4.5. Учасник має право у будь-який момент відмовитись від участі у Програмі.

4.6. Організатор не несе відповідальності за всі транзакції, які були здійснені з карткою до моменту повідомлення Організатора про втрату картки.

4.7. Учасник надає Організатору право надсилати йому інформацію про Програму особистого або загального характеру, спеціальні пропозиції та новини за допомогою електронної пошти, SMS-повідомлень або телефонного зв’язку.

4.8. Беручи участь у Програмі, Учасник, як суб’єкт персональних даних підтверджує, що ознайомлений з вимогами Закону України «Про захист персональних даних» та інших нормативних актів про захист персональних даних і надає згоду Організатору як власнику бази персональних даних «BONUS CLUB» на обробку відомостей про нього, в електронних формах за допомогою інформаційно-телекомунікаційних систем в необхідному та достатньому обсязі, а саме: прізвище ім’я та по-батькові, дата народження, стать. Також, при взаємній згоді, можуть отримуватись додаткові персональні дані: місце постійного проживання, номер телефону Учасника, електронна адреса, тип, марка, рік випуску транспортного засобу, який є у власності/користуванні Учасника Програми, інформація про кількість та вік неповнолітніх членів родини, інформація щодо банку, страхової компанії та продуктового супермаркету, послугами яких користується Учасник тощо. Право на обробку персональних даних, суб`єкт персональних даних надає Організатору з метою реалізації правовідносин в межах завдань та умов функціонування Програми.

4.9. Надаючи згоду на обробку персональних даних, Учасник Програми повідомлений про включення його персональних даних до бази персональних даних «BONUS CLUB»  з метою досягнення цілей та реалізації завдань Програми та обізнаний зі своїми правами, як суб’єкта персональних даних, які визначені статтею 8 Закону України «Про захист персональних даних», а саме: знати про місцезнаходження бази персональних даних, яка містить його персональні дані; її призначення та найменування, місцезнаходження та/або місце проживання (перебування) Власника цієї бази; давати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим особам, крім випадків, встановлених законом; отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних; отримувати інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані, що містяться у відповідній базі персональних даних; на доступ до своїх персональних даних, що містяться у відповідній базі персональних даних; отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи зберігаються його персональні дані у відповідній базі персональних даних, а також отримувати зміст його персональних даних, які зберігаються; пред’являти вмотивовану вимогу із запереченням проти обробки своїх персональних даних органами державної влади, органами місцевого самоврядування при  здійсненні  їхніх повноважень, передбачених законом; пред’являти вмотивовану вимогу  щодо  зміни  або  знищення своїх  персональних  даних  будь-яким Власником цієї  бази, якщо  ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними; на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням,  ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи; звертатися  з  питань захисту своїх прав щодо персональних даних до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, до повноважень яких належить здійснення захисту персональних даних; застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних.

5.1. Картки Учасника Програми є власністю Організатора Програми.

5.2. Організатор має виняткові права на управління Програмою, її розвиток, доповнення та зміну умов. Організатор має виняткові права на вибір АЗК, які беруть участь або не беруть участь у Програмі.

5.3. Організатор має право вносити зміни  в  умови Програми (зміни у визначення спеціальної ціни, кількості літрів, що зараховуються за покупку, припинення передбачуваних Програмою окремих заходів або Програми в цілому, впровадження нових заходів), про що повідомляє Учасників Програми шляхом розміщення інформації у точках продажу та на web-сайті Програми.

5.4. Організатор має право відмовити у видачі картки, вилучити чи припинити дію картки у випадку виявлених фактів або обґрунтованих підозр:

5.5. У разі виявлення не типової історії транзакцій. Не типові транзакції визначаються Організатором на власний розсуд;

5.6. При відсутності будь-яких операцій з використанням картки впродовж 12 місяців.

5.7. Організатор залишає за собою право надавати відповіді по всіх спірних питаннях на звернення Учасників впродовж 30 днів.

5.8. Організатор залишає за собою право заблокувати картку Учасника у випадку, якщо впродовж останнього року по ній не здійснювалось жодної транзакції.

5.9. Організатор залишає за собою право на встановлення обмежень на списання бонусів Учасника Програми «BONUS CLUB».

5.10. До надання послуг, згідно умов Програми, Організатор вправі залучати третіх осіб, за умови дотримання положень Програми та  при цьому залишаючись у повній мірі відповідальним за результат наданих послуг.

5.11. Організатор зобов’язується належним чином збирати, зберігати та обробляти дані Учасників Програми, використовувати їх в рамках програми, а також не надавати їх третім особам без згоди Учасника.

5.12. В усіх питаннях, щодо відносин з Учасниками Програми, Організатор керується цими правилами та вимогами законодавства України.

6.1. Програма є довгостроковою.

6.2. Рішення Організатора щодо всіх питань, пов’язаних із Програмою, будуть вважатися кінцевими і розповсюджуватись на всіх Учасників.

6.3. Організатор Програми не несе відповідальності за якість товарів та послуг, які надаються Партнерами Програми.